piątek, 26 listopada 2010

FAQ

Co to jest Downline Infinity?

Infinity Downline jest program partnerski, który sprzedaje członkostwo na dostęp do programów szkoleniowych

Dlaczego Infinity Downline jest uznawany za najlepszy system zarabiania w Internecie?

Główne powody to:
- nowość na polskim rynku (ogromny potencjał!)
- niski koszt startowy biznesu (darmowy w moim zespole!) co w dobie kryzysu jest poszukiwane przez wielu Internautów
- zaproszenie 1 osoby zapewnia zwrot inwestycji
- bezpośrednie płatności między użytkownikami programu
- unikalny plan prowizyjny Reverse 2up System z połączeniem strategi marketingowych Return To Sender (RTS) oraz 4ForAll gwarantuje każdemu darmowy pierwszy miesiąc oraz pierwszych 4 poleconych dzięki pracy zespołowej
- 100% stopa zwrotu (więcej się nie da!)

Jestem z innego kraju. Czy mogę dołączyć Infinity Downline?

Tak! Infinity Downline zadowoleniem użytkowników z całego świata.

Czy są jakieś ukryte opłaty? Co z opłat administracyjnych?

Absolutnie nie. Nie ma nawet opłaty manipulacyjnej.

 Jak i kiedy otrzymam pieniądze?

Można zarabiać natychmiast i bezpośrednio z jednym z naszych procesorów płatności.

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto?

Tak. Możesz mieć tyle ile chcesz, ale potrzebny jest tylko jeden.

Czy będę mógł zobaczyć moje skierowania lub zmienić moje dane?

Tak. Wystarczy zalogować się do naszych członków strefy w każdej chwili. Możesz przeglądać wiadomości e-mail i całej organizacji sprzedaży raz na dobę.

Czy wsparcie?

Tak. Zapewniamy nieograniczoną obsługi klienta (w granicach rozsądku).

Jak długo to będzie się ustawić?

Tylko jednej płatności, a Twoja witryna jest skonfigurowany od razu!

Czy muszę domeny lub konto hostingowe?

No Twoja strona pojawi się na http://www.infinitydownline.com/, z ID partnera do śledzenia sprzedaży, więc wszystkie płatności przejść bezpośrednio do jednego z kont procesora płatności. Po prostu promować swój link partnerski do sprzedaży.

Czy muszę dołączyć wszystkie procesory płatności w ofercie?

Nie, jeżeli masz tylko jeden, witryna będzie wyświetlana tylko jedna opcja płatności, kiedy ludzie się do etapu płatności, jednak zalecamy użycie wszystkich z nich. Większość z nich jest darmowa. Mamy wszystkie zarejestruj linki gotowy, jeśli jesteś członkiem.

Czy mogę dostać zwrot pieniędzy?

Twoje członkostwo nie podlega zwrotowi. Wszystkie transakcje sprzedaży mają charakter ostateczny. Powodem tego jest to, że masz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, jak tylko zapłacić.  Nie możemy zwrot pieniędzy, że została już wypłacona do naszych oddziałów. Nigdy nawet obsługiwać te pieniądze - to jest wypłacany bezpośrednio do naszych partnerów.

Co się dzieje z moim downline jeśli zdecydujesz się dołączyć do zespołu, pozostawiając mój obecny sponsor? 

Kiedy dołączysz do innego zespołu, będziesz musiał zarejestrować się ponownie pod nimi, co oznacza, że Twojej sieci będą musiały zarejestrować się ponownie pod nimi .. Lub, jeśli czynią wystarczających od sponsora teraz .. możesz dołączyć do naszego zespołu z nowego konta i rozpocząć promocję 2 kont .. Albo .. lepszy pomysł byłby do podpisania z nami, następnie dzień b4 każdego z Twojej sieci do daty spłaty przyjść .. powiedz im, aby anulować bieżący abonament i zrobić nowe konto i abonament w ramach nowego konta, w ten sposób nie tracą czasu i pieniędzy.

Co dzieje się, jeśli mój sponsor downline zostanie zamknięty lub, jeśli zdecyduję się zrezygnować z prowadzenia firmy?

Nic nie dzieje się do Twojej sieci, gdy sponsor kończy .. będą trzymać się z ciebie .. ale jeśli wyjdziesz, będą one przekazywane do swojego sponsora, a jeśli Ty i Twój sponsor zamknąć, będą one przekazywane do twojego sponsora sponsora.

Jak daleko można zapłacić z góry (3 miesięcy / 1 roku / 5 lat), tak aby zapobiec niedogodności?

Jeśli Dołącz do naszego zespołu i naszych downline można zapłacić z góry jak chcesz, i na pewno będziemy dbać o to dla ciebie, nie powinno być żadnych problemów związanych z tym.

Ile przypomnienia e-mail będzie system ID wysłać przed konto zostanie zlikwidowane? Czy moje upline, że moja płatność jest wymagalna, a może on przypominać mi do podjęcia działań?

System ID wyśle 1 Email przed konto zostało zamknięte z ostrzeżeniem, że należy dokonać płatności, a następnie wyśle raz kolejny e-mail jest w pełni zakończony, gdy było już za późno na działania.

Czy pieniądze są wypłacane w tym samym dniu co miesiąc? (Lub wcześniej) Co to jest okres karencji w odniesieniu do należności po terminie zostanie osiągnięty? Na przykład: 1 tydzień lub 1 miesiąc, zanim konto jest zawieszone, lub przekazane do upline.

Pieniądze należy wpłacić w tym samym dniu każdego miesiąca, ale jest w porządku, jeśli płaci się kilka dni wcześniej, czyli kilka dni później. okres karencji wynosi około 2 tygodnie + - po tym czasie będą na stałe usunąć konto yoru i Twojej sieci zostaną przekazane do Twojego upline.

W takich przypadkach, gdy konto zostało zamknięte ze względu na miss komunikacji, może być odwołanie się do przywrócenia konta?

Jeśli Twoje konto jest zakończone nie sposób można uzyskać konto z powrotem.

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Free Host | lasik surgery new york | cpa website solutions